Özel Gıda

Hakkımızda

Faaliyet gösterdiğimiz ev dışı gıda ürünleri ekosisteminde marka bilinirliğini ve pazar payını sürekli artıran, daima kâr hedeflerinin ötesine uzanan ve 

Türkiye ekonomisine katma değer yaratan, iyi tarım uygulamalarıyla doğaya ve yarınlara maksimum fayda sunan bir şirket olmak vizyonuyla 1940 yılında Ankara toptancı hâlinde başlattığımız serüvenimiz bugün; günlük 200 ton üretim kapasitesine sahip 10 bin metrekarelik arsa üzerinde yükselen patates ve kuru soğan işleme tesisimizde gelişerek devam ediyor.

Tohum seçiminden dağıtım kanallarına, kullanılan su kaynaklarından çevresel koşullara kadar tüm iş süreçlerimizde iyi tarım uygulamalarını esas alıyoruz. Mühendislerimizin bilgisini çiftçilerimizin deneyimine entegre ederek ekim mevsimine uygun bölgelerde; Adana, Hatay, Amasya, Ankara ve Eskişehir’de patates ve kuru soğanın yanı sıra özeni, emeği ve titizliği de hasat ediyoruz.

İnsan eline ve özenine en yakın şekilde tasarlanan makine parkurlarımızdan sağlığa ve hijyen kriterlerine duyarlı sevkiyat araçlarımıza, filizlenme ve yaşlanmayı önleyen özel iklimlendirme odalarımızdan çeşit ve kalibrasyon ebatlarına göre uygulanan paketleme, çuvallama, kasalama hatlarımıza kadar uzanan tüm üretim aşamalarında teknolojinin ve insanın başarılı entegrasyonunu uyguluyoruz.

Ev dışı gıda ürünleri kategorisinde güçlü ve güvenilir bir çözüm ortağı olmak için çıktığımız bu serüvende inovasyona, teknolojiye ve doğa dostu iş yapış biçimlerine yatırım yaparak finansal performansın yanı sıra çevresel, sosyal ve ekonomik sürdürülebilirliği de kurumsal stratejilerimizin odağına alıyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz bu alanda etki alanımızı daha da genişletmek amacıyla ulusal market zincirleri ve ülke genelinde birçok ilde etkin varlık gösteren hâllerle birlikte çalışıyor, ekolojik ve ekonomik değerlere dayalı çevre dostu ürün ve sistemlerimizle iş ortaklarımızın takdirini ve memnuniyetini kazanıyoruz.

Ülkemizin tarım sektöründeki depolama ve ürün işleme ihtiyacına 7200 metrekarelik kapalı alanda karşılık veren tesisimiz ve 50’ye yakın donanımlı çalışanımızla global ölçekte yüksek kalite standartlarını yakalıyor, hedef büyüterek markalaşma yolculuğumuza devam ediyoruz.

HİZMET ALANLARIMIZ

İhracat Bölgelerimiz

map